ASM Güncesi | Aile Hekimliği Online Etkinlik Platformu

KonAHED Akademi HakkındaKonya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği (KonAHED) 20.09.2017 tarihinde 38 kurucu üye tarafından faaliyetine başlamış, üye sayısını hızla artırarak aile hekimlerinin bilimsel, mesleki, sosyal ve kültürel alanlarda paylaşımlarına katkı sunmuş, ülke çapında kazandığı vizyon ile de bugüne kadar faaliyetlerine devam etmiştir. KonAHED 2019 yılında gerçekleştirdiği 1.Ulusal KonAHED Kongresi'nde bir çok saygıdeğer bilim adamını ve aile hekimini bir araya getirmiştir.

Derneğimiz tıp eğitiminin süreklilik arz etmesi ve bugün gelinen noktada online sunum ve eğitimlerin vazgeçilmez olduğu tezlerinden hareketle; aile hekimlerini bilimsel ve sosyal içerikli konularda bir araya getirmek, yenilikleri paylaşmak ve en önemlisi kubbede hoş bir seda bırakmak adına dijital platformda yayın yapacak olan ASM GÜNCESİ'ni ülkemizdeki tüm aile hekimliği camiasının hizmetine sunmuştur.

Yayınlarımız canlı yapılacak olup alanında söz sahibi konuşmacılarımızla sahaya katkı sunmak bizleri mutlu edecektir.ASM Güncesi | Aile Hekimliği Online Etkinlik Platformu